Співакова Людмила Олександрівна, 

вчитель англійської мови

Вивчення іноземних мов у дистанційній школі «Нова Генерація» здійснюється за оновленими програмами МОН та найсучаснішими методиками. Наша навчальна стратегія розроблена на базі оригінальних підручників з урахуванням кваліфікаційної рамки CEFR (Загальноєвропейської шкали мовної компетенції) з використанням автентичних навчальних матеріалів, інтерактивних ресурсів та новітніх цифрових застосунків, що сприяє швидкому та ефективному розвитку мовних навичок учнів. Комунікативний підхід максимально підсилює формат дистанційного навчання, а з використанням технологій «Перевернутий клас» (flipped classroom), «Мобільний підручник» (mobile course book), «Живий урок» (live session), навчання набуває надсучасного викладу! Процес онлайн-взаємодії учнів і вчителя відформатований і забезпечений платформою English Practice. Акцент робиться на ґрунтовне вивчення англійської мови рівня intermediate та upper-intermediate, на потужну підготовку до ЗНО та міжнародних екзаменів, рівня В1, В2, на кшталт, FCE for school, PET for schools, IELTS тощо, які зараховуються як державна підсумкова атестація з відповідно високим балом у свідоцтві. Розроблені унікальні тести контролю навчальних досягнень після кожного модулю (Progress Tests) з наступним фідбеком у форматі 1+1 та можливістю повторної корекції (resubmit).

Байовська Анна Миколаївна,

вчитель математики

Якщо хочете: 📎сформувати навички критичного мислення 📎побачити, що математика цікава й «жива» наука, яка потрібна в багатьох професіях і повсякденному житті 📎навчитися розв’язувати цікаві математичні задачі, то запрошуємо тебе на математичний профіль!

Ще Галілео Галілей казав: «Математика є наймогутнішим засобом для удосконалення наших розумових здібностей і дає нам можливість правильно мислити».

 

 

Янковська Олександра Дмитрівна,

вчитель основ кібергігієни та інформатики

У курсі “Основни кібергігієни” ти дізнаєшся про головні ознаки таких понять як: інформаційний і кіберпростори, інформаційна та кібербезпека.  Ми будемо разом розкривати основи їх формування та розвитку, досліджувати їх сутність, основний зміст та складові. Значну увагу будемо приділяти типовим інцидентам у сфері високих технологій, методам і засобам реалізації атак на інформаційний і кіберпростори та тим заходам, які можуть послабити їх деструктивний вплив. Після вивчення курсу Ви підвищите рівень обізнаності у галузі кібербезпеки.

Калюжна Ірина Петрівна,

вчитель лідерства

У курсі “Лідерство” ти дізнаєшся ⭐️як розвивати в собі лідерські якості ⭐️як ставити і досягати поставлених цілей ⭐️як створити команду ⭐️як вирішувати складні питання та приймати рішення в команді, не втрачаючи лідерської позиції ⭐️як домовлятися і вирішувати конфлікти ⭐️як стати успішним і впливовим

Ми обіцяємо дуже багато практики, роботу з реальними кейсами, жодних завдань для галочки – тільки робота над собою та формуванням необхідних навичок

Войникова Ольга Сергіївна,

вчитель громадянської освіти

Важливо, щоб громадяни не тільки знали свої права і певний набір інформації, а саме вміння і бажання їх застосувати.

 

Розінкевич Наталія Василівна,

учитель української літератури

Розумним бути зараз модно, а для цього потрібно читати.

Від давніх Шумеру, Греції та Риму, через Середньовіччя й до Нового часу люди поважали книгу, бо бачили за нею сотні інших людей, що залишили в її рядках та між рядками свої думки.

Художня література – це психологічний тренінг, особистісний квест із багатьма варіантами розвитку подій і багато книг існує лише на те, щоб ми підняли голову після останньої прочитаної сторінки й зненацька гостро відчули, яке воно гарне – життя.

Тож, варто набути звичку читати, бо коли ми не знаходимо часу на друзів, книги і театри, то ми стаємо нецікавими самим собі й нічого особливого від себе не чекаємо. Пам’ятаймо, що й цивілізованість вимірюється книжками (Ростислав Семків).

 

Полторацька Алла Яківна,

вчитель зарубіжної літератури

Література – це змога зростати й уникати багатьох помилок, посміхатися і чекати вирішення неоднозначної ситуації, розвивати критичне та аналітичне мислення, бути поряд із улюбленим персонажем. Читайте! Зростайте! Вірте в себе та власні сили!

Заплатинський Василь Миронович,

вчитель  Захисту України

Важливість предмету «Захист України» сьогодні ні в кого не викликає сумніву.  Проте цей предмет  присвячений не тільки підготовці до служби у Збройних Силах України. Значна частина  інформації присвячена питанням  медицини, які актуальні  для кожної людини протягом життя. Розглядаються в рамках предмету питання попередження, запобігання та  ліквідації наслідків  природних, техногенних, соціальних та  воєнних надзвичайних ситуацій. Безпека –  є беззаперечним пріоритетом, тому її вивчення це необхідність задля  комфортного та щасливого життя. 

Воробйова Тетяна Олександрівна,

вчитель географії

Нехай тобі підкаже серця стук – яка найромантичніша з усіх наук?

Про цю науку сумніву не маю я – це географія!!!

Географія – це дивовижна наука, що дозволяє пізнати нашу планету. Вона відкриває перед нами двері в безмежний, надзвичайно цікавий і захоплюючий світ – світ планети земля!

Якщо вас приваблюють подорожі по просторах нашої планети, якщо ви бажаєте знайти рішення мирного існування людини і її господарської діяльності, зрозуміти відносини між різними державами світу, то ласкаво запрошую вас в дивовивжний світ географії!

Шлях нелегкий, але цікавий, з несподіваними відкриттями, пошуком закономірностей і правил, які стануть в нагоді вам в подальшому житті.

 Гончарук Валерія Андріївна,

вчитель німецької мови

Німецька мова- найпоширеніша мова в Євросоюзі. Німецькою мовою розмовляють у Німеччині, Австрії, Швейцарії, Люксембурзі та Ліхтенштейні. Також німецька є рідною мовою для значної частини населення північної Італії, східної Бельгії, Нідерландів, Данії, східної Франції, частини Польщі, Чеської Республіки та Румунії.

Більш того, німецька мова – ворота до вищої освіти світового класу. Німецькі фонди фінансують численні програми обміну, стажування та літні курси для іноземних студентів. Саме тому більшість молодих людей сьогодні надають перевагу вивченню німецької мови.

Володіння нею відчиняє двері до багатьох чудових можливостей! Безумовно, німецька мова не може не знадобитися!

Also herzlich willkommen in meinen Unterricht!

Черпак Юрій Васильович,

учитель фізичної культури

Вище будь-якого фізичного розвитку повинне бути наше здоров’я. Фізичне виховання має бути «гігієнічним, практичним, національним та індивідуальним» (Олександр Анохін, київський лікар, тренер, перший український учитель фізичного виховання  початку ХХ ст.).

Фізична культура – складова частина культури та професійної культури, яка пов’язана з системою фізичного виховання. Процес виховання спрямований на фізичну активність, гармонійний, фізичний, інтелектуальний розвиток, функціональне удосконалення систем організму людини, попередження та профілактику захворювань.

Навчання фізичній культурі в дистанційній школі здійснюється за оновленою навчальною програмою «Фізична культура», 10-11 класи, для закладів загальної середньої освіти «Рівень стандарту», рекомендованою Міністерством освіти і науки України (2022 р.). У ході навчання опануємо варіативні модулі з видів спорту: «Легка атлетика», «Загальна фізична підготовка», «Гімнастика», «Спортивні ігри», «Рухливі ігри» тощо.
Ми будемо закріплювати й удосконалювати техніку виконання вправ і розвивати такі фізичні якості, як швидкість, спритність, витривалість, силу, координацію через прояв вольових зусиль і видів рухової діяльності (естафети, ігри, міні-змагання).  

Бажаємо учням дистанційної школи «Нова генерація» здоров’я та успішного навчання!